Završna priredba predškolaca

„Djeca nose svjetove na dlanu,

ona znaju putove do sreće,

zato jutra kad zbog djece svanu

nikad tugu upoznati neće.“

U utorak 31. svibnja u restoranu ZEA-e u Lukaču održana je završna priredba naših malih predškolaca. Mališani iz dviju grupa, Gusjenice i Leptirići, priredili su za svoje roditelje i ostale uzvanike jednosatni program u kojemu su uživali svi, od malih do velikih. Pokazali su sve što su zadnjih mjesec dana marljivo vježbali, a priredbi su se odazvale i njihove male gošće, kadetkinje Virovitičkih mažoretkinja koje su izvele koreografije kojima su ponovno potvrdile svoju titulu državnih prvakinja. Naši mali predškolci izvodili su program podijeljen u nekoliko dijelova. Prvi dio posvetili su svojim roditeljima, baka i djedovima, a zatim je uslijedila „Proljetna igra“ i  „Pozdrav ljetu“. Na kraju su roditeljima poklonili slike koje su sami izradili i ukrasili. Kako je svaki rastanak tužan, bilo je tu i suza, ali smo naš kraj lijepo proslavili, počastili se i naplesali. Hvala svima koji su uveličali našu priredbu.

“Na kraju se još želim zahvaliti svojim malim, najdražim i najslađim predškolcima, a uskoro i prvašićima. Toliko sam ponosna na sve vas da ne mogu biti ponosnija. Ovom priredbom pokazali ste sav svoj trud koji ste uložili u zadnjih mjesec dana i želim vam svima reći veliko bravo! Nažalost, došao je kraj našeg druženja u našoj maloj i slatkoj učionici. Želim vam reći da ste opravdali i ispunili sva moja očekivanja i da bolju djecu nisam mogla imati. Da ne nabrajam sada sve što smo učili, vi najbolje znate da ste u svemu bili najbolji i uvijek davali sve od sebe, a to i je ono najbitnije. Uvijek ćete mi biti u najljepšem sjećanju i nikada vas neću zaboraviti. Želim vam svima puno uspjeha u 1. razredu i daljnjem školovanju. Pokažite svima što možete i koliko možete jer, vjerujte mi, svi možete puno. Kako bismo mi odrasli rekli – RASTURITE! J Nikada nemojte prestati biti djeca i nikada nemojte prestati sanjati, uvijek idite za svojim snovima. Nikada ne dopustite nekome da vam kaže da baš vi to ne možete ili ne znate jer nisu u pravu! Uvijek dajte ono najbolje od  sebe, a meni ste upravo to i dali.“

Sve vas voli vaša učiteljica Nataša.

objavio: Hrvoje Miklaužić   datum: 7. 6. 2016.