Izvrstan uspjeh naših učenika na županijskom natjecanju iz atletike

Izvrstan uspjeh na županijskom natjecanju iz atletike u kategoriji dječaka i djevojčica 7.-8. razreda, ostvarili su učenici naše škole (ŠŠD Vihor) u različitim disciplinama. Natjecanje je bilo raspoređeno tijekom dva dana. 27. ožujka održavalo se u dvorani OŠ. Petra Preradovića u Pitomači (skok u vis i skok u dalj), a 28. ožujka održavalo se na terenima bivše vojarne u Virovitici (discipline trčanja i bacanje kugle). Učenici i učenice tijekom prvog i drugog dana održavanja natjecanja, posebno su se istaknuli u nekim disciplinama i ostvarili odlične rezultate na nivou županije. Sudjelovalo je pet škola u konkurenciji djevojčica i sedam škola u konkurenciji dječaka. Nakon svih disciplina i ukupno zbrojenih bodova, učenice naše škole ekipno su osvojile 3. mjesto i zasluženi pehar za našu školu, a dječaci su ekipno osvojili 5. mjesto. Čestitam svim učenicima na sudjelovanju i velikoj volji za uspjehom, koju su pokazali tijekom samoga natjecanja. A posebno čestitam učenicima na osvojenim i zasluženim medaljama i izvrsnoj prezentaciji sebe samih, a ujedno i načinu na koji su prezentirali našu školu! Bravo!!

Rezultati u konkurenciji dječaka i djevojčica po disciplinama i osvojenim medaljama:

Skok u dalj (djevojčice):        3. mjesto – Amalija Bukvić    (3,89 m)

Skok u dalj (dječaci):             1. mjesto – Antonio Ribić       (4,90 m)

3. mjesto – Marko Jovanović  (4,89 m)

Skok u vis (djevojčice):         1. mjesto – Nikolina Mirović  (135 cm)

Trčanje 100m (djevojčice):   2. mjesto – Marija Benda         (14,62 sek)

Štafeta 4x80m (djevojčice):  2. mjesto (52,17 sek) – Marija Benda

Amalija Bukvić

Barbara Mirović

Mateja Bakić

Učiteljica TZK: Sanja Gomerčić

objavio: Lucija Matošević   datum: 9. 4. 2014.