Smotra dječjeg stvaralaštva LiDraNo 2010.

Slatinska Osnovna škola Josipa Kozarca bila je domaćin ovogodišnje županijske smotre LiDraNo.

U prostoru škole priređena je izložba literarnih i novinarskih radova te školskih listova, dok je dramsko-scenski program održan u Domu kulture. Pozdravu domaćina uslijedili su nastupi učenika osnovnih škola s područja Virovitičko-podravske županije. Učenici su pokazali svoja umijeća u kazivanju poezije, monolozima i monodrami te u  dramsko-scenskim igrama.

Našu je školu pojedinačnim nastupom predstavila učenica 3. razreda Lena Adžamić (voditeljica učiteljica Kamenka Miletić), a skupnim nastupom članice dramske skupine Tamara Mikolaš, Kristina Kršić, Ariana Orač, Ivanka Taubinger, Andrea Bukvić, Elena Topolovčan, Nikolina Vučićević, Antonela Čugalj, Elena Šarfan i Viktorija Brlić (voditeljica učiteljica hrvatskoga jezika Andreja Galović). Nakon izvedbi prosudbena su povjerenstva predložila radove za državni susret LidraNa koji će se ove godine održati krajem ožujka u Šibeniku.

Posebno smo ponosni na uspjeh našeg školskog lista Brezići koji su po drugi put za redom predloženi za državnu smotru. Ovim putem zahvaljujemo učenicima 8.a razreda Filipu Kiharu i Mateju Baždaru koji su u svojstvu pomoćnika glavnog urednika ponijeli najveći teret u izradi lista te njihovom mentoru Oliveru Bešiću.

Valja spomenuti da će naš školski list biti uskoro u prodaji po atraktivnoj cijeni od 15 kuna.  Uz novine svaki će čitatelj na dar dobiti DVD sa snimkom prošlogodišnjeg školskog projekta ''Radost u glazbi''.

fotogalerija!

objavio: Administrator   datum: 14. 2. 2010.