Izgradimo tradicionalno europsko selo

Ovaj je tjedan u OŠ Ivana Gorana Kovačića Gornje Bazje održan sastanak projektnog tima “Izgradimo tradicionalno europsko selo“. Učitelj Ivan Slavić podnio je izvještaj s pripremnog posjeta Turskoj gdje se sastao s partnerima iz Turske, Grčke i Španjolske. Dogovorili su detalje prijave na Comenius natječaj za projekte Agencije za mobilnost i programe EU u sklopu programa za cjeloživotno učenje. Osim upoznavanja tradicionalne arhitekture i običaja, ciljevi projekta su razvijanje sposobnosti praktične primjene engleskog jezika kao službenog jezika projekta, razvijanje sposobnosti svrhovite upotrebe informacijsko-komunikacijske tehnologije i poticanje interdisciplinarnog pristupa u poučavanju. Treba spomenuti da su upoznavanje, zajedničke aktivnosti, razmjena iskustava te same mobilnosti, odnosno posjeti partnerima, veliki poticaj na uključivanje, kako učenicima, tako i učiteljima. OŠ Ivana Gorana Kovačića Gornje Bazje može se povaliti najvećim brojem djelatnika zainteresiranih za suradnju. Projektni tim čine učitelji Oliver Bešić, Igor Bregovec, Sanja Grabić, Igor Fućkar, Andreja Galović, Natalija Bajer, Ivan Slavić i ravnatelj Saša Topić.

Sadržaj publikacije isključiva je odgovornost izdavača, te Europska komisija nije odgovorna za načine na koje bi se te informacije mogle koristiti.

Ivan Slavić, učitelj engleskog jezika

Priloženi dokumenti:
ampeu_logo_hor_hr.jpg (717.39 KB)

objavio: Marko Gašparić   datum: 30. 1. 2012.