Dodijeljene nagrade i priznanja za učesnike natječaja Hrvatske turističke zajednice u okviru ekološko-edukativne akcije Volim Hrvatsku na temu „Učimo od prirode“

Našoj školi dva zlatna odličja.

U Velikoj vijećnici Virovitičko-podravske županije, održana je dodjela nagrada i priznanja za učesnike s područja Virovitičko-podravske županije koji su ove godine sudjelovali s literarnim i likovnim radovima na natječaju Hrvatske turističke zajednice, a u okviru ekološko-edukativne akcije Volim Hrvatsku na temu „Učimo od prirode“. Nagrade najboljima podijeli je pomoćnik direktora Turističke zajednice Virovitičko-podravske županije Josip Mikolčić uz nazočnost direktorice Turističkog ureda grada Slatine Helene Hegediš, ravnateljice Javne ustanove za upravljanje zaštićenim prirodnim vrijednostima Virovitičko-podravske županije Tatjane Arnold Sabo. Nagrade su tako podijeljene: Likovni radovi (dječji vrtići): 1. mjesto – Dječji vrtić Suncokret Slatina (Matej Koić, Mia Brezovčan, Marko Bogojević, ravnateljica i mentorica Snježana Dupan Lovrić). Dječji vrtić Suncokret za navedeno je dobio 8.000,00 kuna za prvo mjesto u VPŽ, te dodatnih 10.000,00 kuna za osvojeno drugo mjesto na državnoj razini. 2. mjesto – Dječji vrtić Cvrčak Virovitica (Tvrtko Jurković, Josip Borbaš, Ana Weiss, Hana Planinac, Sara Vranić, odgojitelji i mentori Ivana Bucifal i Branka Pernar /ravnateljica Ana Tomac – 5.000,00 kuna). 3. mjesto – Dječji vrtić Palčić Orahovica (Mateo Pranjić, Josip Kolarić, Alek Čiš, Nives Gvozdenović, Stella Šincek, odgojiteljica i mentorica, Anica Špoljar te ravnateljica Borislava Kordoš – 4.000,00 kuna). Likovni radovi (osnovne škole): 1. mjesto – OŠ Ivan Goran Kovačić Gornje Bazje (Matej Feketija, Valentina Petrović, Barbara Stubičar, Marija Perić, Ana Rimac, nastavnik i mentor Igor Fučkar, ravnatelj Saša Topić – 8.000,00 kuna), 2. mjesto – OŠ Suhopolje (Antonija Karačić, Marina Blažević, Martina Lukunić, Matea Lukunić, nastavnica mentor Andrea Glazer, ravnatelj Anto Škraba – 5.000,00 kuna). 3. mjesto – OŠ Ivana Brlić Mažuranić Virovitica (Marija Iličić, Martina Blažević, nastavnica i mentorica Ankica Fijala, ravnatelj Josip Strmečki 4.000,00 kuna). Literarni radovi (osnovne škole): 1. mjesto – OŠ Ivan Goran Kovačić Gornje Bazje (Marina Šenkišek, nastavnica i mentorica Andreja Galović, ravnatelj Saša Topić – 8.000,00 kuna). 2. mjesto – Osnovna škola Ivana Brlić Mažuranić Orahovica (Martina Božičević, nastavnica i mentorica Mirjana Bartolić, ravnateljica Maja Škraba – 5.000,00 kuna). 3. mjesto – OŠ August Cesarec Špišić Bukovica (Lana Lelek, nastavnica mentor Vanda Babić, ravnatelj Vlatko Fijala – 4.000,00 kuna).

tekst preuzet sa www.vpz.hr

objavio: Marko Gašparić   datum: 2. 6. 2011.