Šahovsko natjecanje u našoj školi

OŠ Ivana Gorana Kovačića iz Gornjeg Bazja 23. svibnja bila je domaćin šahovskog natjecanja u okviru provedbe projekta Plazma Sportske igre mladih 2023. Na ovom turniru sudjelovalo je 40-tak učenika naše županije.

U sve četiri kategorije, u kojima smo imali predstavnike, učenici su postigli odlične rezultate i osvojili ukupno 6 medalja.

U kategoriji učenika nižih razreda Mihael Iličić (3.r.) osvojio je 1. mjesto čime je ostvario pravo sudjelovanja na državnoj završnici koja će se održati u Splitu početkom 8. mjeseca.

Srebrno odličje u svojim kategorijama osvojili su Leo Bukvić (3.r.) i Lana Vojvodić (7.a), a brončana odličja Tena Šanjug (3.r.) i Luka Skupnjak (7.a).

Čestitke našim učenicima koji su više nego dostojanstveno svojom igrom i ponašanjem prezentirali našu školu i općinu! Uvjereni smo da će tako predstavljati i našu županiju na državnom prvenstvu.

Djelić ozračja sa samog natjecanja pogledajte u fotogaleriji!

12. svibnja u Pitomači na regionalnom turniru nastupile su ponajbolje ekipe iz 3 županije povodom obilježavanja dana škole SŠ Stjepana Sulimanca. Ekipa učenika naše škole ostvarila je zapažen rezultat i našla se na diobi 3. mjesta. Nastupili su u sastavu: Leon Skupnjak (7.a), Borna Ivšić (8.b), Emanuel Ivoš (5.a), Luka Andrijanić (7.a) i Hrvoje Špoljar (5.b).