Dječaci ŠSD „VIHOR“ osvojili prvo mjesto na županijskoj završnici školskih sportskih društava u futsalu

Nakon što su učenici naše škole osvojili izvrsno 1. mjesto u skupini (19. travnja 2023. u Pitomači), plasirali su se na županijsku završnicu. U završnicu natjecanja plasirale su se četiri najuspješnije ekipe: ŠSD „JUNIOR“ Slatina, ŠSD „MLADOST” Virovitica, ŠSD „IBM“ Orahovica i ŠSD „VIHOR“ Gornje Bazje.

Županijska završnica školskih sportskih društava OŠ u futsalu za dječake petih i šestih razreda održana je 11. svibnja 2023. godine u Orahovici u organizaciji Školskog sportskog saveza Virovitičko-podravske županije. Sve ekipe koje su sudjelovale na natjecanju bile su odlične, igrao se vrhunski nogomet i bilo ih je doista predivno gledati. Nakon tri odigrane utakmice naši su učenici osvojili fenomenalno prvo mjesto pobijedivši u svim trima utakmicama i time izborili sudjelovanje na poluzavršnici državnog prvenstva koja će biti održana 18. svibnja u Vinkovcima.

Naši „zlatni” učenici pokazali su veliko sportsko srce i veliku želju za pobjedom što se na kraju i ostvarilo. Moram naglasiti da je ovo velik uspjeh za našu školu, za naše učenike i za sve nas koji smo dio te priče. Ponosna mentorica čestita učenicima na ovom velikom uspjehu i predstavljanju škole na županijskoj završnici. Neka nam je sretno u Vinkovcima!

Konačni poredak: 1. ŠSD „VIHOR“ Gornje Bazje

2. ŠSD „IBM“ Orahovica

3. ŠSD „MLADOST“ Virovitica

4. ŠSD „JUNIOR“ Slatina

Momčad ŠSD „VIHOR” nastupila je u ovom sastavu: Sven Udovičić, Karlo Kajzer, Mihael Kajzer, Lukas Živković, David Zdjelar, Luka Jurenec, Marko Iličić, Petar Dudović, Ivan Špoljar, Stjepan Ribić, Emanuel Ivoš, Tian Ivanešić, a voditeljica momčadi je mag.cin. Sanja Gomerčić Gvojić.

Učiteljica TZK: Sanja Gomerčić Gvojić

objavio: Hrvoje Miklaužić   datum: 15. 5. 2023.