Zbogom školo do jeseni

Orahovica je bila domaćin završne školske manifestacije “Zbogom školo do jeseni” koja se ove godine održavala uz moto “Pod svjetlima reflektora”, a uz Virovitičko-podravsku županiju, organizaciju je potpisala Osnovna škola Ivana Brlić Mažuranić Orahovica.

Na manifestaciji su proglašeni najbolji učenici osnovnih i srednjih škola s područja Virovitičko-podravske županije. Nagrade najboljima uručio je virovitičko-podravski župan Igor Andrović, gradonačelnik Orahovice Saša Rister i pročelnica za obrazovanje i demografiju VPŽ Martina Bunić.

Najučenik naše škole, koji nas je predstavljao u Orahovici, bio je Ivica Marković.

-Čestitam našim najboljim i nagrađenim učenicima osnovnih i srednjih škola Virovitičko-podravske županije. Vi ste doista najbolji od najboljih i ponosni smo što vas imamo u našoj županiji. Nastavite i dalje biti tako vrijedni i ulagati u svoje znanje. Prekrasno nam je bilo u Orahovici, ostaje žal za ljepotama središnjeg parka, ali i ovako je sve prelijepo i svečano i što reći nego Zbogom školo do jeseni, do novih velikih školskih uspjeha – rekao je između ostalog župan Andrović.

Gradonačelnik Orahovice Saša Rister posebno je bio ponosan što se ovaj veliki školski događaj odvio u Orahovici.

Manifestaciju su tijekom programa uljepšali mali glazbenici Osnovne glazbene škole Milka Kelemena Slatina – područnog odjela Orahovica s nekoliko točaka, Plesna skupina modernog plesa Osnovne škole Ivane Brlić-Mažuranić Orahovica, a na kraju su koncertom oduševili i glazbenici Osnovne glazbene škole Jan Vlašimsky Virovitica.

Vijest preuzeta i prilagođena sa www.icv.hr

Fotografije www.icv.hr

objavio: Hrvoje Miklaužić   datum: 14. 6. 2021.

« Travanj 2024 »