Dan darovitih učenika

I ove smo godine u našoj školi obilježili Dan darovitih učenika. Budući da je naša škola uključena u projekt „Moj pametan izbor“, odlučili smo obilježiti taj dan prigodnim kvizom „Kad odrastem želim biti...“. Kao i prošle godine, i ove godine se u kvizu natjecalo ukupno 4 skupine darovitih učenika: „Genijalci“, „Kreativci“, „Odlikaši“ i „Sveznalice“. Učenici su se natjecali u ukupno pet kategorija: rebusi, premetaljke, osmosmjerke, pronađi par i pictionary. Upravo posljednja navedena kategorija pokazala se kao najzanimljivija i najuspješnije odrađena. Pozitivna natjecateljska atmosfera u holu škole odisala je timskim duhom. Bilo je i smijeha, ali i tužnih lica zbog pogrešnih odgovora. Na kraju su svi natjecatelji nagrađeni gromoglasnim pljeskom svojih prijatelja koji su cijelo vrijeme kviza navijali za njih.

Čestitamo pobjednicima i svima koji su sudjelovali u provedbi kviza te publici na podršci.

Voditeljica Centra za profesionalni razvoj

Dragana Prendl, psihologinja

objavio: Hrvoje Miklaužić   datum: 20. 3. 2016.