Izvrsno 3. mjesto za učenike naše škole na županijskoj završnici u Slatini

Nakon što su učenici naše škole osvojili sjajno 1. mjesto u skupini na malonogometnom natjecanju u Špišić Bukovici, plasirali su se u finale županijskog prvenstva koje se odigravalo 9. veljače 2016. u srednjoj školi Marka Marulića u Slatini. U završnicu natjecanja plasirale su se četiri najuspješnije ekipe: ŠSD „IBM“ Orahovica, ŠSD „SLATINA“ Slatina, ŠSD „IBM“ Virovitica i ŠSD „VIHOR“ G. Bazje. U kategoriji dječaka sedmih i osmih razreda, učenici naše škole osvojili su izvrsno 3. mjesto od ukupno 16 školskih sportskih društava koja su sudjelovala u natjecanju.

U Slatini su učenici izgubili od ekipe ŠSD „IBM“ Virovitica (3:4), dobivši u zadnjim sekundama gol koji nas je odveo u utakmicu za 3. mjesto. Pobijedivši ekipu ŠSD „SLATINA“ iz Slatine, lutrijom penala nakon izjednačenog regularnog dijela utakmice (5:5), osvojeno je 3. mjesto.

Čestitke i pohvale učenicima na izvrsno odigranim utakmicama i rezultatom koji su ostvarili za našu školu! BRAVOOOO!!!