Dječaci ŠSD „VIHOR“ osvojili četvrto mjesto na županijskoj završnici školskih klubova u futsalu

Napokon smo se vratili i na sportske terene! Nakon duže stanke od sportskih natjecanja zbog COVIDA-19 i epidemioloških mjera nisu se održavala sportska natjecanja. Prvo natjecanje na kojemu smo nastupili bilo je županijsko natjecanje u futsalu za dječake sedmih i osmih razreda. Nakon što su učenici naše škole osvojili izvrsno 1. mjesto u skupini, plasirali su se na županijsku završnicu. Natjecanje u našoj skupini odigralo se u Gradini, a osim nas nastupile su još ekipe ŠSD Gradina  i ŠSD Suhopolje. Nakon pobjeda nad objema ekipama plasman u završnicu županijskog natjecanja vrlo nas je iznenadio i razveselio, a ponajviše naše učenike koji su to itekako zaslužili. U završnicu natjecanja plasirale su se četiri najuspješnije ekipe: ŠSD „JUNIOR“ Slatina, ŠSD „ISKRA“ Voćin, ŠSD IBM“ Virovitica i ŠSD „VIHOR“ Gornje Bazje. 16. ožujka 2022. godine u dvorani Tehničke škole u Virovitici, u organizaciji Školskog sportskog saveza Virovitičko-podravske županije, održana je županijska završnica školskih klubova sedmih i osmih razreda osnovnih škola u futsalu za dječake. Nakon tri odigrane utakmice i sva tri poraza od navedenih ekipa zauzeli smo četvrto mjesto u konkurenciji 15 školskih sportskih društava koja su sudjelovala u natjecanju. Uz veliku motivaciju i veliki trud nedostajalo je ipak malo više borbenosti i sreće kako bismo osvojili medalju za našu školu. Čestitam cijeloj ekipi na izvrsnom četvrtom mjestu i želim im puno uspjeha na daljnjim natjecanjima!

Konačni poredak: 1. ŠSD „IBM“ Virovitica