Učenice naše škole na županijskom natjecanju školskih klubova u futsalu

Krenula su sportska natjecanja, kako za dječake, tako i za djevojčice. Uspjeli smo okupiti i žensku ekipu za natjecanje u futsalu koje se održalo 15. ožujka 2022. godine u dvorani OŠ Vladimir Nazor u Virovitici. Na županijskom natjecanju u futsalu u kategoriji sedmih i osmih razreda za djevojčice nastupilo je šest ekipa: ŠSD „Bilogora“ Špišić Bukovica, ŠSD „Mladost“ Virovitica, ŠSD „Suhopolje“, ŠSD „IBM“ Orahovica, ŠSD „IBM“ Virovitica i ŠSD „VIHOR“ Gornje Bazje. Učenice su bile podijeljene u dvije skupine i odigravale su se utakmice po skupinama. Naposlijetku su se razigravale utakmice za prvo, drugo i treće mjesto. U našoj skupini sudjelovala je ekipa iz Suhopolja i ekipa OŠ Vladimir Nazor iz Virovitice. Protiv Suhopolja rezultat je u regularnom dijelu utakmice bio 0:0 i zatim su krenuli penali. U veoma tijesnoj borbi i utrci za pobjedom izgubili smo u raspucavanju penala. Konačan rezultat bio je 4:3 za Suhopolje. Slijedila je nova utakmica protiv „domaćina“ iz OŠ Vladimir Nazor. Učenice su se doista borile za pobjedu i osvajanje tri boda što bi nas dovelo na prvo mjesto u skupini i borbu za medalju. Nažalost, umjesto da su zabile, u predzadnjoj minuti primile su gol i na taj način okončale svoju borbu za medalju. Čestitam djevojčicama na izvrsno odigranim utakmicama i želim im puno sreće u daljnjim natjecanjima jer će ova ekipa još moći nastupati i sljedećih godina.

VIHOR: Petra Topić, Anđela Demo, Tatjana Marković, Angelina Cupar, Vanesa Filaković, Jelena Ivoš, Veronika Mrnjavac i Dora Zahirović. Voditelj: Sanja Gomerčić Gvojić

Konačan rezultat: 1. IBM Orahovica

2. SUHOPOLJE

3. MLADOST

4. IBM Virovitica

5, VIHOR

6. BILOGORA

učiteljica TZK: Sanja Gomerčić Gvojić

objavio: Hrvoje Miklaužić   datum: 18. 3. 2022.